5 Ocak 2015 Pazartesi

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Vine Fenomeni  Aslı Bekiroğlu Kimdir


Son dönemin çıkışta olan Vine alemine şöyle bir baktığımızda göze çarpan fenomen isimleri görmemiz fazla zamanımıza almıyor. Bende detaylı bir araştırmadan sonra ilk olarak bayan vinecileriyle başlamak istedim.  şu anda ilk sırada göze çarpan tek
bir isim liderlik koltuğunda. "Aslı Bekiroğlu". Peki kimdir bu Şirin, sevimli Bayanlar Vine kategorisinde zirveyi göğüsleyen reklam ve film setlerinde sıkça göreceğimiz  Aslı Bekiroğlu ?

Aslı Bekiroğlu kimdir.

Kimdir bu Aslı Bekiroğlu ?

İstanbul da yaşayan 18 yasında genç bir bayan olan Aslı Bekiroğlu İtalyan lisesi mezunu Bekiroğlu, bu sene Bahceşehir üniversitesi beslenme ve diye tetik bölümünü kazanmış olan Aslı Bekiroğlu Hayatının büyük bir bölümünü İstanbul'da geçirmiş.


Bazı sorular sorduğumuz Aslı Bekiroğlu bizi kırmadı ve sorularımıza şu cevapları verdi ;

İlk Vine'ni nasıl Çektin ? 


Vine ortamıyla tanıştığı sırada Vine'nin popüler bir site olmadığını ve sadece eğlence amaçlı bine çektiği ve tanınan bir arkadaşı tarafından videosu paylaşılması üzerine takipçi sayısının artması onu vine fenomeni yapan ilk adımmış.

Peki Aslı Bekiroğlu vine çekerken nelere dikkat eder ?

Vine çekerken son derece dikkatli olduğunu ifade eden aslı bekiroğlu en ufak yanlış bir kelimede çok sert ve ağır tepkiler aldığını belirten Aslı, dini veya siyasi konulardan uzak durmaya çalışır , böylece taraf çatışmasının önüne geçmeye çalışırım der ve bende kendi adıma doğru yolda olduğunu belirtmek istiyorum.

Ailesi ne demiş ? 


Küçükken hep bir ünlü olmak istiyormuşsun. Ve sanırım bunu başardın Aslı Bekiroğlu  :) Babası ile gecen bir diyalogda Babası '' Bak hep ünlü olmak istiyordun , başardın sonunda işte '' diye tepki göstermiş. Yani olumlu bakıyor Aslı Bekiroglunun ailesi bu vine fenomeni olayına :)


Müzikle de içli dışlı olmasının sebebi ne ?

Bazı vinelerinde gördüğümüz şarkı söyleme eylemini çok tatlı bulanlardanım. Peki bu sesin eğitimi nereden geliyor ? Konservatuvar eğitimi alan Aslı Bekiroğlu piyano çalabiliyor.

Adı Mutluluk Dizisi Macerasını okumak ve özel hayatını öğrenmek için bu habere bknz. Bakınız

Müzik mi ? Oyunculuk mu ?


İki seçenek arasında karar vermenin zor olduğunu belirten Aslı Bekiroğlu, müzikle ilgilenirsem Beyonce gibi olmak isterim fakat bu ülkemizde gerçekleşmeyeceği için, oyunculuğu tercih ediyorum.


Bu bilgilerin ardından birazda vinelerini izleyelim Aslı hanımın :)


  Geri kalan hayatında başarılar , bizi güldürmeye devam etmeyi ihmal etme :) iyi bloglar..

Disqus Yorumları Yükle

2 yorum