Blogda neler var?

Gerçekleri konuşan adamlar olarak bloğun kuruluşunun 4. yılına doğru gidiyoruz. İşin açıkcası son bir yıllık süreçte blog ile pek ilgilenemedik. Ama yeniden işimizin başındayız.

4.yıl kutlaması

Asli görevimiz olarak gördüğümüz blog yazarlığını tekrar içimizdeki heyecan ile devam ettirmek için kolları sıvadık.

Şimdi şöyle yapacağız. Bloğu 2 konuya ayıracağız.

İlk konumuz şu şekilde olacak,

KİM NE YAPIYOR?

Türkiye'nin gündeminde olan olaylar, merak edilen kişiler, gündem hakkında gelişmeler ile ilgili gündemi sizlerle paylaşacağız. Yazdığımız yazıların içeriğini akıcı bir dil kullanarak okumayı zevkle hale getirecek cümleler seçeceğiz.

Türkiye Gündemi
İNGİLİZCE NE KADAR UZAK?

2. konumuzun başlığını gördünüz.
İngilizce ile hepimizin bir alıp veremediği var. Bunu kabul edelim. Tıpkı bizim gibi.
Ben biraz benim İngilizce ile olan imtihanım dan bahsedeyim.
 
Özel bir firmada yedek parça asistanı olarak görev yapıyorum. Her gün onlarca İngilizce mail alıp her gün İngilizce mailler yolluyorum. Buraya kadar sorun yok değil mi? Asıl sorun şu, İngilizce bilmiyorum. Üniversite mezunuyum ve gerçekten bilmiyorum.

Bu durum can sıkmaya başladığı için Özel bir kursa başladım. Yapacağımız şey ise tam olarak burada başlıyor. Benim amacım ben öğrenirken size de bunları aktarmak ve pekiştirmek. Kursum hafta da 2 gün. Her kurs sonrası kursta işlediğimiz konular ve ödevleri burada sizin ile paylaşacağım. Eminim sıfırdan başlamak size de faydalı olacaktır. Belki ingilizce öğretemem fakat birlikte bir şeyler yapabilir ve ingilizc konusunda ilerleme kaydedebiliriz.

Hazırsak LET'S MOVE


Disqus Yorumları Yükle

0 yorum